Bizim Takım
Kreatif çalışmalarımızı sürdürmeye devam eden yaratıcı ekibimiz.
 • Serdar Bilgili
  Ajans Başkanı
  Grafik tasarım eğitmenliği, reklam koordinatörlüğü ve halkla ilişkiler departmanlarında sektörde yer alan Serdar Bilgili, 2007 yılında yerel ve ulusal müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmek için Bilgi Tasarım ve Reklam Hizmetleri’ni kurdu.

  Firma adı, ekip ve hizmet anlayışını değiştirerek 2011 yılında Bilgi Creative Adworks olarak inovasyon sürecini tamamladı.

  Küçük bir ekiple yola çıkan ancak, artan talebi karşılamak için atölye çalışmalarında yoğunlaştı. İşletme yönetimi, kriz yönetimi, inovasyon seminerlerine katıldı. Marka yönetimi, marka konumlandırma ve mimarisi eğitimleri aldı.

  Bilgi ve tecrübelerini müşteri portföyü ve ekibiyle paylaşmaya devam ediyor.
 • Murat Üzüm
  Sanat Yönetmeni
  zmir 1977 doğumlu. Lise yıllarında radyoculuğa merak sardı, yarışma programları hazırladı, jingle ve reklam seslendirdi. Yerel bir gazetede mizanpaj ve fotoğraf rötuşuyla mesleğe adım attı. Grafik tasarımdan maatbaya, serigraf atölyesinden dijital baskıya, fotoğraf stüdyosundan mücellithaneye, flekso baskıdan rulo etikete, basın ilan çalışmalarından metin yazarlığına reklam sektörünün içerisinde aktif olarak yer aldı.

  Marka yönetimi, marka konumlandırma, KOSGEP proje hazırlama ve uygulama eğitimleri aldı. Grafik tasarım, masaüstü yayıncılık, foto manipülasyon dersleri verdi.

  Yerel ve ulusal markalara kendi reklam ofisinde hizmet vermeye devam etti. Pek çok konsorsiyumda yer aldı, projeler geliştirdi.

  Bilgi Creative Adworks bünyesinde Sanat Yönetmeni olarak bilgi ve tecrübesiyle çalışmaya devam ediyor.
 • Orhan Binatlı
  İç Mimar | 3D Tasarım
  Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra inşaat ve mobilya sektöründe iş hayatını sürdürdü.

  Ankara Kanal Türk Medya binası, Marmaris beş yıldızlı Angels Peninsula Otel’i projelerinde yer aldıktan sora İzmir’e dönüp reklam sektöründe tasarım ve modelleme üzerine Bilgi Creative Adworks ailesine katıldı.
 • Ogün Dikici
  Metin Yazarı & Marka Yönetim Danışmanı
  1983 yılında Şebinkarahisar’da doğdu. İzmir Özel Fatih Lisesi’ni bitirdikten sonra mühendislik eğitimine başladı ve bir süre sonra bu programı yarıda bıraktı.

  Marka yönetimi ve iletişim danışmanlığı, konsept danışmanlığı ve metin yazarlığı yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde; kültürel davranışların temelleri, kitle psikolojisi, siyasal iletişim ve uluslararası ilişkiler konularında haftalık yazıları, yazı dizileri ve röportajları yayımlandı.

  2010 yılından beri Ege Üniversitesi Fizik Bölümü’nde deneysel fizikçi olarak SQUID Lab Group üyesidir ve süperiletken micro/nano çiplerin üretimi üzerinde çalışmaktadır. Bilgi Creative Adworks bünyesinde marka yönetim danışmanı ve metin yazarı olarak hizmet vermekted
 • Kazım Doku
  3D Tasarım, Modeleme & Endüstriyel Tasarım
  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bitirdikten sonra Yaşar Üniversitesi’nde Grafik Bölümü'nde yüksek lisans yaptı, halen Endüstriyel Tasarım bölümünde bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor.
  Ulusal ve uluslarası pek ödüle sahip olan Kazım Doku Audi & Domus Akademi Dünya Tasarım Yarışması 1.si, Peugeot Dünya Otomobil Tasarım Yarışması finalisti, Ototrend Dergisi Türkiye Otomobil Tasarım Yarışması Türkiye 1.si, Turgutreis Belediyesi Eco-siklet Tasarım Yarışması Türkiye 4.sü, Türkiye Şekeroğlu Plastik Türkiye 3.sü, Türkiye Etiket Sanayicileri Derneği Şarap Etiketi Tasarım Yarışması Türkiye 2.si, Tüyap Ambalaj Tasarım Yarışması Mansiyon, İstanbul Plus Logo Tasarım Yarışması 1.sidir.


 • Emre Kaş
  Müşteri Koordinatörü & Ar-Ge
  1982’de İzmir’de doğdu. 2003’te Süleyman Demirel Üniversitesi Turizm Rehberliği ve 2008’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

  Turizm sektöründe rehberlik, tur operatörlüğü, organizasyon ve satış temsilci olarak yer aldı. 2010 yılında reklam sektörüne girdi. Açık hava reklamcılığı üzerine yoğunlaştı. Airport dergisini projelendirerek Genel Yayın Koordinatörlüğünü yaptı.

  Thirty Five yaşam dergisini projelendirdi, yayın kurulu ile birlikte çalışmaya devam etmektedir. Manken ve hostes temini, hava limanı reklamları gibi projeler ile yeni reklam mecraları oluşturmaya, her gün yeni bir fikirle proje geliştirmeye Bilgi Creative Adworks bünyesinde devam ediyor.
 • Fevzi Durukan
  Grafik Tasarımcı
  Lise öğrenimini Çeşme Meslek Lisesi’nde web tasarım ve programlama bölümünde tamamladı. Mustafa Kemal Üniversitesi Tasarım ve Basım Yayıncılık Bölümünden mezun oldu.

  Üniversite eğitimi sırasında Brand It Reklam Ajansında Junior Grafik Tasarımcı olarak staj yaptı.

  Mezuniyetinin ardından 2012 yılında Bilgi Creative yaratıcı grubuna katıldı. Spor yapanları “oturarak”seyretmeyi çok seviyor. Boş ve Dolu zamanlarını uyuyarak değerlendiriyor.

  İleride büyük adam olmak gibi hedefleri var...
 • Aşamez Emre Uzun
  Web Master
  Bilgi Tasarım’ın çekirdek kadrosunda yetişti. Web tasarım ve programlama eğitimi aldı. Değişen interakitf mecrayı sürekli takip ederek sosyal medya planlama, sosyal medya uygulamaları ve web programlama üzerine yoğunlaştı.

  3D mimari modelleme ve animasyonda ki yeteneğini Makine Resim ve Kontsrüksiyon eğitimiyle pekiştirdi.

  Kafkas dans eğitmeni olan Aşamez Emre Uzun ulusal ve uluslararası gösteriler düzenledi.

  Gençlerbirliği, Manisaspor ve Kayserispor’da profesyonel futbol oynadı. Web tasarım, 3D mimari modelleme, web programlama projelerinde Bilgi Creative Adworks bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor.
 • Burak Babir
  Web Master
  1983 yılında İzmir'de doğdu. 2002 yılında İzmir Özel Fatih Lisesi'ni, 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirdi.

  Web tasarım ve programlama eğitimi aldı. Küçük ölçekli firmalara kurumsal ve tanıtım siteleri yaptı. Değişen ve sürekli gelişen interaktif mecrayı takip ederek bilgisini yer aldığı projeler ile arttırdı.

  Sosyal medya uygulamaları, Arama Motoru Optimizasyonu, e-ticaret portalları üzerine yoğunlaştı. Bilgi Creative Adworks bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor.
 • Mert Güler
  Junior
  15 yaşında genç yetenek. Küçük yaşlardan itibaren resim ve grafitiye olan yeteneğiyle çevresinin dikkatini çekti.

  Yıllık ve sömestr tatillerinde Bilgi Tasarım ile haşır neşir oldu. Artık Bilgi Creative Adworks yeteneğini bilgiyle buluşturup illüstrasyon ve grafik çalışmaları yapıyor. Eğitimine devam ediyor.
 • Telefon:
  +90 232 464 50 46